Simge - Yankı & Üzülmedin mi? ( Akustik Live Versiyon ) Descargar

Enviar a tus amigos
Agregar
 • Fecha de estreno: 20 mar. 2020

 • Git sonuna kadar Yok artık bir duyan umursayan Oysa ki aşk ölene kadar Diyordun ya hani yalan dolan Eriyordum sensiz Muma dönmüş kalbi Hiç görmezdin Niye neden neden neden? Ve uzatmak yersiz Nasıl olsa yoldan döndürmezdin Niye neden neden neden? Oooof Veryansın edemem kadere Sevdim bu benim meselem Eğilsem bile devrilmem Sor Dönmezsem sebebi ne diye? Aydım iyiye kötüye Gel gör ki çok zor Bir süre o sancı Misafir bir yangı aman aman Sonra keder bırakır yakanı Derindedir yankı zaman zaman Eriyordum sensiz Muma dönmüş kalbi Hiç görmezdin Niye neden neden neden? Ve uzatmak yersiz Nasıl olsa yoldan döndürmezdin Niye neden neden neden? Oooof Veryansın edemem kadere Sevdim bu benim meselem Eğilsem bile devrilmem Sor Dönmezsem sebebi ne diye? Aydım iyiye kötüye Gel gör ki çok zor Oooof Veryansın edemem kadere Sevdim bu benim meselem Eğilsem bile devrilmem Sor Dönmezsem sebebi ne diye Aydım iyiye kötüye Gel gör ki çok zor Söz : Deniz Erten& Sezen Aksu Müzik Simge Sağın & Ersay Üner & Ozan Bayraşa ------------------------------------------------------------- Vuruldum Aynı yerden üst üste vuruldum Ama sustum Dağıttın hayatımı Beni ağır yanılttın Acım oldun Ve gördüm gerçeği İçindeki seni Buna rağmen tutuyordum o soğuk ellerini Gidiyordum kaç defa Ama tuttum kendimi Yapamazdım acıtamazdım asla senin gibi Üzülmedin mi kalbimi çarpıp çıkarken? Küçülmedin mi aşkla verdiğin sözden cayarken? Nasıl bakıyorsun gözlerime veda ederken? Ben çok üzüldüm sen üzülmedin mi? Üzülmedin mi kalbimi çarpıp çıkarken? Küçülmedin mi aşkla verdiğin sözden cayarken? Nasıl bakıyorsun gözlerime veda ederken? Ben çok üzüldüm sen üzülmedin mi? Vuruldum Aynı yerden üst üste vuruldum Ama sustum Dağıttın hayatımı Beni ağır yanılttın Acım oldun Ve gördüm gerçeği İçindeki seni Buna rağmen tutuyordum o soğuk ellerini Gidiyordum kaç defa Ama tuttum kendimi Yapamazdım acıtamazdım asla senin gibi Üzülmedin mi kalbimi çarpıp çıkarken? Küçülmedin mi aşkla verdiğin sözden cayarken? Nasıl bakıyorsun gözlerime veda ederken? Ben çok üzüldüm sen üzülmedin mi? Üzülmedin mi kalbimi çarpıp çıkarken? Küçülmedin mi aşkla verdiğin sözden cayarken? Nasıl bakıyorsun gözlerime veda ederken? Ben çok üzüldüm sen üzülmedin mi? Üzülmedin mi kalbimi çarpıp çıkarken? Küçülmedin mi aşkla verdiğin sözden cayarken? Nasıl bakıyorsun gözlerime veda ederken? Ben çok üzüldüm sen üzülmedin mi? Söz-Müzik: Ersay Üner #simge #yankı #üzülmedinmi

Comentarios

 • KIDEMLİ ANALİST
  KIDEMLİ ANALİST Hace 6 meses

  Muhteşem Yorum Nefesine sağlık, Akustik live versiyon devam diyorum....

 • Irma Maciel
  Irma Maciel Hace 1 semana

  I love her voice, and music. Unfortunately, I don’t understand the lyrics. Greetings and love from Mexico 🇲🇽

 • veysi araz
  veysi araz Hace 1 semana

  O ELBİSE NASIL DÜŞMEDEN DURUYOR DÜŞÜNMEKTEN ŞARKIYI DİNLEYEMEDİM....

 • selcuk bilgin
  selcuk bilgin Hace 7 meses

  artık hayattaki her şeyde sadeleşiyoruz. müziktede böyle güzel seslerde artık elektronik seslerden mixlerden uzak sadelik akustik istiyoruz. yüreğine sağlık Simge.

 • Ahmet Karataş
  Ahmet Karataş Hace 7 meses

  O koltukta o elbise ile o kadar insanın önünde o Diyaframı canlı akustik ses ile kullanmak gerçekten ayrı bir meziyet.

 • aishah ariff
  aishah ariff Hace 4 meses

  I love these two songs from her. And she sings well in live show. I gotta admit Turkey has one the best musics in the world. Love from Malaysia.

 • bahadır ergen
  bahadır ergen Hace 7 meses

  Simgee tekrardan yankı gibi bir şarkı yap,ve bu tarzda ilerle bence.

 • Onur Demircan
  Onur Demircan Hace 7 meses (editado)

  Su gibi ses denilen tabirin en canlı örneği Simge Sağın bence. Duru, berrak, hisli, yağmur sesli... Böyle günlerde sesinle huzur bulduk Simge. Sesine, yüreğine, diyaframına, müzikalitene sağlık. 🙏💐👏

 • O kay
  O kay Hace 2 meses

  Amazing Songs. .addicted from last two years . .love from Pakistan. .

 • Bugra Kalender
  Bugra Kalender Hace 4 meses

  O nasıl bir nâhme'dir abi heyya eyya ardından ooooffff o nasıl bir giriş muazzam sesin muazzam ya maşallah..

 • Eren Yılmaz
  Eren Yılmaz Hace 7 meses

  Sesin o kadar güzel ki, kimse güzelliğini konuşmuyor bile :)

 • Gokhan Ateş
  Gokhan Ateş Hace 7 meses

  Konser böyle çekilir. Akustik sound böyle olur. Solisti gölgelemeden ama daha çok yukarıya çekecek seviyede. Konseri çeken prodüksiyon ders vermiş. Bu festivalleri çeken düğün kameramanları izlesin. Nasıl detaylara yer verilmiş. Konserin bütün enerjisi yansıtılmış görüntülerle. Ayrıca Simge... Bir solist ancak bu kadar dengeli ve üst düzey performans sergiler. Bağırmadan çağırmadan, sakin sakin müthiş leziz. Şarkıların ruhunu bozmadan... Sonuç olarak tam bir ekip işi olmuş. Belli ki baya emek harcanmış ve özenilmiş. Herkesin eline sağlık.

 • VAHAB BAYRAMOV
  VAHAB BAYRAMOV Hace 6 meses

  Sana salik, ve bol basari,yuzun gulsun hep,boyle guclu dur,kendine guvenle ileriye doqru basarilar sana

 • simge Delfer
  simge Delfer Hace 3 meses

  Agızına saglık simge ablam allah sevdiğine kavuşdursun

 • Zahra alizadeh
  Zahra alizadeh Hace 5 meses

  I love the song ❤️❤️❤️😍

 • Harun Yıldız
  Harun Yıldız Hace 1 mes (editado)

  09:20

 • reda kafez
  reda kafez Hace 5 meses

  I always had the feeling that this two songs are part 1 and part 2

 • nurgül ışık
  nurgül ışık Hace 3 meses

  Nasıl güzel bir ses nasıl harika bir performans. Hep başarılı ol ve hep hayatımızda ol Simge💜

 • PashaAvaks Veritas
  PashaAvaks Veritas Hace 6 meses

  I love her!!

 • Malha Le Foll
  Malha Le Foll Hace 5 meses

  j'irai à ton concert un jour, promis !